Najlepszy jest ten czas, który mam przed sobą. Milton H. Erickson

   

Nazywam się Alina Hryniewicz-Hasior.

Jestem psychoterapeutką z wieloletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej.

W ramach prywatnej praktyki prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, par (w tym małżeństw) oraz rodzin. Prowadzę również ustawienia hellingerowskie oraz warsztaty i szkolenia rozwojowe.

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim oraz całościowe szkolenie z psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie.

W zawodzie psychoterapeuty pracuję od 2004 roku. Ustawieniami systemowymi zajmuję się od 2006 roku. Przeprowadziłam wiele tysięcy sesji indywidualnych i kilkaset grupowych.

Od 23 lat nieustannie się szkolę i rozwijam, co pozwala mi pracować z pacjentami i klientami coraz bardziej skutecznie.

Ukończyłam m.in. 2-letnie szkolenie z ustawień systemowych u Marii Senftleben-Güdrich oraz Mistrzowski Kurs Ustawień Systemowych prowadzony przez Berta Hellingera. Z ustawień systemowych szkoliłam się także uczestnicząc w licznych warsztatach polskich i niemieckich terapeutów m.in. u Ilse Kutschery, Güntera Schrickera, Hedy Leitner-Diehl, Wolfganga Deussera i Gerharda Walpera.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam na stażach specjalizacyjnych w Szpitalu Psychiatrycznym w Choroszczy oraz w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego. 

Prywatnie jestem mężatką oraz mamą trójki dzieci.

Razem z mężem przez 11 lat tworzyliśmy rodzinę zastępczą dla dwojga dzieci, co sprawia, że bliskie mi są trudności i zmagania rodzin adopcyjnych i zastępczych.